piątek, 19 kwietnia 2013

Kwarc dymny

Zobaczcie, jak są opisywane właściwości kwarcu.
Kwarc Dymny - pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą. Kwarc jest kamieniem wskazanym dla osób, którym szczególnie trudno jest dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Takiego typu ludzie, mimo iż nie są zadowoleni z obecnego stanu rzeczy, nie potrafią znaleźć odwagi, aby oderwać się od niezdrowych relacji, przyzwyczajeń, nałogów czy własnej bierności. Po prostu nie wierzą w swoje możliwości i dlatego nie robią nic, co mogłoby zmienić ich trudne położenie.Energia kamienia pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości.
Dodatkowo Kwarc Dymny nazywany jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska, które długofalowo wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie (objawami są bóle i zawroty głowy, oczu, migreny, nudności, złe samopoczucie).
Już sam ten opis zachęca do noszenia biżuterii z kwarcem ;) A do tego jeszcze pięknie odbija światło i prezentuje się bardzo elegancko.
A to moja bransoleta, z zawieszką wykonaną ze srebra, w technice ArtClay.W komplecie z granatem, órównież ze srebrną  zawieszką ArtClay.


Brak komentarzy: